Sunward Markasını Bünyemize Kattık

  • 28.11.2023 13:40:44

Karyer-Tatmak Grup 70.yılında dünyanın en büyük fore kazık makinası üreticilerinden Sunward markasının Türkiye temsilcisi ve tek distribütörü olmuştur. Sunwrad 2021 yılında dünynanın en büyük plateli fore kazık makinasını üreterek Avrupalı fore kazık makinası üreticileri Soilmec, Liebherr, Bauer gibi rakipleri de geride bıraktı. Sunward SWCH980-260M süper paletli hidrolik fore kazık çakma makinesi Sunward fore kazık makinesi üretim hattından çıkarak Kore'ye gönderildi.

Sunward SWCH980-260M süper paletli hidrolik fore kazık çakma makinesi iş makinası sektöründe fore kazık çakma ekipmanları arasında şu anda dünyanın en büyük, en yüksek güç üreten ve en derin fore kazık çakma kapasiteli makinesidir. Sunward SWCH980-260M süper paletli hidrolik kazık çakma makinesinin dikey yüksekliği 62 metre ve  sondaj derinliği ise 52 metreden fazladır. Sunward SWCH980-260M süper fore kazık makinasının tüm ekipmanları ile  maksimum yürüme ağırlığı ise 260 ton!

İş makinası pazarında lider firma Sunward, yakında "SÜPER" iş makinaları serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Halen Kore’de faliyet gösteren Sunward süper fore kazık makinası fiyatı hakkında ise açıklama yapmayan Sunward sipariş üzerine özel fiyat veriyor.

 

ETİKETLER 'Sunward Markasını Bünyemize Kattık

İletişim Formu

or

For faster login or register use your social account.

Connect with Facebook