SUNWARD Ekstra Uzun Kollu Ekskavatör SWE950ELR Güney Amerika'ya İhracı

  • 28.11.2023 13:47:05

SUNWARD iş makinaları altın madeninde kullanılmak üzere özel sipariş çok özle bir ekskavatör üretti. Bu özel iş makinası SWE950ELR ekskavatör ekstra uzun bomlu ve ekstra uzun erişimli bir ekskavatör olarak kısa süre önce Güney Amerika'daki altın madenine teslim edildi.

SUNWARD'ın özel yapım SWE950ELR ekskavatörü, SUNWARD'daki uzun erişim özelliği ile Bolivya'daki altın madenlerindeki özel ihtiyaçlara cevap verecek. Sunward ekskavatörlerin  Ekvador'un Zamora kentindeki uygulamlarında elde edilen yüksek verimlilik ve yakıt tasarrufu sonrasında maden sahibi firma ek olarak 6 adet daha SWE210 sipariş etti.

Sunward Ekskavatör İş makinaları araştırma ve geliştirme proje ekibi, Güney Amerika'daki müşterilerin özel taleplerine aktif olarak yanıt vermek için müşterinin maden alanında çalışmalarına devam etmektedir. Şirketin yönetim kurulu başkanı ve baş uzmanı He Qinghua, proje ekibine yeni makinaların sahadaki montajı ve özel sipariş ekskavatörlerin işe alınması, ekskavatör kullanma eğitimlerinin verilmesi işlemlerinin takibi için bizzat madenleri birçok kez ziyaret etti.

Sunward SWE950ELR ekskavatör, aynı tonajlı uzatılmış kollu diğer ekskavatörler arasında 26,5 metrelik maksimum kazma derinliğiyle dünya rekorunu kırdı. Sunward SWE950ELR ninKazı yarıçapı 31,5 metreye kadar çıkıyor. Uzatılmış kol ile uzun çalışma koşullarını karşılamak için Sunward SWE950ELR ekskavatörlerde Q550 özel çelik kullanıldı. Bu özel Sunward ekskavatörün kazı uzunluğu, kazma kuvveti, güvenlik, güvenilirlik ve stabilite gibi özel çalışma gereksinimlerini tam olarak karşılayan Q550 sınıfı yüksek mukavemetli malzeme sayesinde verimlilik ve güvenlik şartları tam olarak karşılanmış oldu.

Sunward ekskavatörler, nokta dönüşlü yükleyiciler ve diğer bir çok iş makinasında Güney Amerika maden uygulamaları pazarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olmuştur.

Altın madeni müşterileri  SUNWARD ı tercih etmelerinin sebeplerini özetleyerek, "yüksek kavrama kapasitesi, yüksek yakıt verimliliği ve hızlı çalışma, SUNWARD ekskavatörleri gereksinimlerimizi tam olarak karşılıyor" dedi.

ETİKETLER 'Sunward

İletişim Formu

or

For faster login or register use your social account.

Connect with Facebook